Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Жіночі капелюхи порк-пай
Відображати:
Сортування
Капелюх Afina - це самий літній аксесуар, який можна одягнути не тільки під палюще сонце на блакитному узбережжі, а й в рідному місті - під вишуканий стильний костюм або легке розвиваюче плаття. Такий капелюх повинен бути в гардеробі у кожної модниці,бо як можна його не носити і не насолоджув..
2,800.грн
Капелюх Porkpie Bery виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна. Модний капелюшок Porkie з невеликими полями піднятими вгору, на коронці поглиблення по всьому діаметру, прикрашений репсовою стрічкою. Капелюшок підійде як хлопчикам так і дівчаткам. Розмір капелюшки 54-56см. ..
1,080.грн
Порк пай Fenix - це витончений, модний і дуже стильний головний убір, який здатний доповнити як жіночий, так і чоловічий образ. Виготовлений з якісного фетру, тому без сумнівів зігріє Вас в прохолодну погоду, а також розбавить повсякденний образ. Капелюх Fenix відмінно поєднується з діло..
1,400.грн
Чорний фетровий капелюх Willie виготовлений ​​з фетру високої якості 100% вовна. Дуже популярна форма порк пай з маленькими полями 4см. Виглядає дуже красиво. Він не тільки зігріє Вас у холодну погоду, але і прикрасить Ваш повсякденний образ. Це універсальна модель жіночого і чолові..
1,500.грн
Капелюх порк пай Stella виготовлений з м'якої соломи рафія. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 10см, висота тулії - 8 см. Завдяки великому полю капелюх захистить Ваше обличчя та плечі від сонця. М'яка солома дозволяє легко упакувати капелюх в валі..
1,300.грн
Літній капелюх Jazz з натурального пальмового волокна. Дуже легкий, зручний, хороший захист від палючого сонця. Дуже популярна форма у вигляді порк пай з маленькими полями. Розмір поля - 4 см. Капелюх прикрашений чорною репсовою стрічкою.     ..
950.грн

Жіночий капелюх порк  пай – це капелюх з циліндричною тулією, що має невелике поглиблення по колу тулії, наче защип пирога, і досить широкі поля, за формою трохи нагадує класичний британський пиріг зі свининою, власне, звідси і пішла назва цього головного убору, так як переклад з англійської мови «pork pie» - це пиріг зі свининою.