Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Поля
Косинка
Колір
Розмір
Висота тулії
Ціна

Жіночі капелюхи канотье
Відображати:
Сортування
Капелюх Venezia з дрібної товщини соломи.   Відмінна якість, гарне плепеніе соломи.   Відмінно тримає форму, рівні поля. Ширина поля 10см.   Є регулювання розміру.   Підходить як чоловікам так і жінкам.     ..
950.грн
Двоколіровий капелюх канотье з високою тулією 9.5см, поле пряме - 5 см.   Стрічки довжиною -1 метр зшиті з тканини. Можна красиво зав'язати у великій бант ззаду, під полем капелюхи або під підборіддям. ..
750.грн
Контрастна стрічка і лаконічні кольори - ось, що надає цього капелюсі Cappuccino вишуканий шарм. Він стане вашою повсякденному супутником спекотного літнього дня. І буде тим самим завершальним штрихом стильного образу міської модниці. Канотьє виготовлено з натурального пальмового волокна - рафії...
1,100.грн
Канотьє з репсовою стрічкою 3см. поля капелюшки 5см   Канотьє з середньої товщини соломи.   Відмінна якість, гарне плепеніе соломи.   Відмінно тримає форму, рівні поля. Ширина поля повних 5 см. Рівна тулія - 8см висота. Зручна посадка. Розмір 55cм, 56см, 57с..
470.грн
Базовано на 1 відгуках.
Солом'яний капелюх канотьє з широкими полями в стилі Скарлет О'Хара. Героїня фільму "Віднесені вітром" була просто чудова в такому капелюсі! Канотьє з полем 18см. 25см. 30см. 40см, 50см. 1м репсовий стрічка може бути чорною або білою. Красиве, рівне плетіння соломи. Ту..
1,450.грн
Стильний, чорний капелюх канотье Galaxy з великим полями 9см. Універсальна модель підійде для чоловіків і жінок.   Додасть завершеності вашому образу. Це хороший подарунок для людини який любить капелюхи.   Робимо все розміри. Декор за вашим бажанням може бути змінений. ..
1,500.грн
Канотьє Gvin з соломи пшениці. Красиве плетіння соломи. Прикраса однотонна стрічка. Зручна тулія 8см. Поле-10см. Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Капелюх має регулювання розміру, можна зробити менше і на форму капелюшки не впливає. ..
750.грн
Канотьє з репсовою стрічкою 3см. поля капелюшки 5см   Канотьє з середньої товщини соломи з обшитим полем.   Відмінна якість, гарне плетіння соломи.   Відмінно тримає форму, рівні поля. Рівна тулія - 9см висота. Зручна посадка капелюха.   Розмір ..
550.грн
Капелюшок Канотье з соломи пшениці. Красиве плетіння соломи. Зручна глибока тулія 8см. Поле-7см. Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Розмір 57см.-регуліруються.   ..
580.грн
Olivia - цей капелюх з натуральних водорослей, він стане вашим улюбленим літнім капелюхом.     У капелюсі поле-10см. тулія - 9см. Представлен в розмірі 57см. і має регульовану внутрішню стрічку для забезпечення ідеальної посадки.      ..
1,050.грн
Капелюх канотьє Solomea з м'якої соломи Raffi від «Makin». Широка стрічка і об'ємний бант робить цей капелюх унікальним. Капелюх без підкладки для повітропроникності але з внутрішньої стрічкою для зручної шкарпетки.   З цьому капелюсі ви будете насолоджуватися влітку!   ..
600.грн
Рожевий капелюх канотьє з м'якої соломи Раффі. Дуже красивий ніжно рожевий колір, дану можна носити без декору. Зручна глибока тулія 9см. Поле капелюхи 7см. а розмір можна відрегулювати, зробити менше за потребою. Капелюшок підходить як для міста, так і для пляжу. ..
550.грн
Канотьє з Раффі з полем 10см. під декор і можна носити ньго так як він є.   100% натутальная солома пальм Raffi. Капелюшок легкий, не мнеться і дуже красиво виглядає.   Розмір капелюшки 57см є зручне регулювання. ..
550.грн
Будьте яскравими і стильними цього літа! Канотьє - найпопулярніший і модний головний убір цього сезону серед усіх видів солом'яних капелюхів. Канотье ALICE відрізняється красивим, акуратним і стильним плетінням з 100% натуральної, Super дрібної соломки. Завдяки унікальним властивостям матеріалу, ..
1,650.грн
Базовано на 1 відгуках.
Цій капелюшок дуже красивий і зручний. Він для жінок які люблять виглядати дорого! Канотьє зроблено з супер дрібної, соломи пшениці. Дуже зручна тулія і рівні поля. Що б ви не одягнули, капелюшок буде яскравим і превлекательний елементом вашого наряду.   Розмір: 56-57см. є регулюванн..
2,000.грн
Канотьє з супер дрібної соломи JOAN з полів 7см. Зручна посадка, глибока тулія 9см.   Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Розмір 57см. (З регулюванням розміру на ліпучьке)   ..
1,900.грн
Канотьє з супер дрібної соломи Melissa   Зручна тулія висотою 9см.   Поле рівне 5 см.   Розмір 57см. (З регулірокой розміру).   Відмінна якість 100% натуральна пшенична солома.   Виглядає стильно.   ..
800.грн
Канотьє красивого, синього кольору зроблено з фетру 100% шерсть.   Капелюшок відмінно тримає форму.   Розмір 56-57см. Є регулювання розміру.   Тулія зручної форми, висота 8см.   Прикрашена турецької, бархотной стрічкою синього кольору. ..
880.грн
Канотьє Stefanie чорного кольору зроблено з фетру 100% шерсть.   Капелюшок відмінно тримає форму, в середині оксамитова підкладка. Прикрашен оксамитовою стрічкою ,чорними перлинами Swarovski.   Розмір 56-57см. Є регулювання розміру. Тулія зручної форми, висота ..
1,700.грн
Капелюх канотьє Сruise без декору, плетені з середньої товщини соломки з полем 7см. Красиве плетіння, шита нитками а не волосінню, це велика перевага. Розмір можна зменшувати (є регулювання розміру, на форму капелюхи не впливає). ..
470.грн
Романтичний, красивий, солом'яний капелюх в формі широкого купола, прикрашен чорним бантом і вуаллю.   Капелюшок фіксується на голові двома стрічками, які можна зав'язати в красивий бантик під підборіддям. Носіть його з легким сукнею цього літа.   Ширина поля 14см. Висот..
1,350.грн
Капелюх поркпай Erika з дрібної соломи.   Це популярна модель.   Поле 7см. рівне, добре тримає форму.   Висота тулії 9см.   Прикраса чорна бархотная стрічка з бантом.   Розмір 57см.Есть регулювання розміру.   ..
750.грн
Канотье smile - посмішка. Ідеально підходить для літнього відпочинку.   Він зроблен з соломи - Raffi тому дуже легкий. У капелюшка красиве плетіння соломи, поле 10см.- рівне, краю кошлаті. Прикрашає капелюшок чорний репсовий бант і вишивка "посмішка".   У цьому капелюшку..
550.грн
Аделія- це дуже жорсткий жіночий фетровий капелюх з маленькими полями. Цю модель капелюха називають «канотьє» з плоским денцем тулії.   Аделія- це універсальний аксесуар, який зробить твій образ завершеним.   Розмір 56см. зі зручним регулюванням і м'якою внутрішнь..
1,550.грн

Канотье це найпопулярніший головний убір. Вона може бути з різним декором, різної довжини поле від найменших полів 4см і до, найбільших 40см. Цей французьский капелюшок представлена ​​в нашій колекції з різних матеріалів соломи та фетру.

Ми з задоволенням виготовимо капелюшок саме для Вас!