Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Жіночі капелюхи порк-пай
Відображати:
Сортування
Капелюх Afina - це самий літній аксесуар, який можна одягнути не тільки під палюще сонце на блакитному узбережжі, а й в рідному місті - під вишуканий стильний костюм або легке розвиваюче плаття. Такий капелюх повинен бути в гардеробі у кожної модниці,бо як можна його не носити і не насолоджув..
1,800.грн 1,600.грн
Капелюх Porkpie Bery виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна. Модний капелюшок Porkie з невеликими полями піднятими вгору, на коронці поглиблення по всьому діаметру, прикрашений репсовою стрічкою. Капелюшок підійде як хлопчикам так і дівчаткам. Розмір капелюшки 54-56см. ..
880.грн 800.грн
Капелюх  порк пай Venezia виготовлений  з дрібної пшеничної соломи. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 10см. Є регулювання розміру. Підходить як чоловікам так і жінкам.     ..
950.грн
Капелюх  порк пай BEATRICE виготовлений  з дрібної пшеничної соломи. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 7 см, висота тулії - 9 см.  Капелюх прикрашений шнурком із екошкіри. Капелюшок підходить д..
600.грн
Чорний фетровий капелюх Willie виготовлений ​​з фетру високої якості 100% вовна. Дуже популярна форма порк пай з маленькими полями 4см. Виглядає дуже красиво. Він не тільки зігріє Вас у холодну погоду, але і прикрасить Ваш повсякденний образ. Це універсальна модель жіночого і чолові..
1,100.грн
Капелюх порк-пай Paris  виготовлений з соломи рафія з привабливим декором у вигляді рваних країв на полі. Він дуже елегантний, в натуральному кольорі соломи. Розмір поля - 8 см + 2 см пухнасті краї. Розмір: 55-58см. Внутрішня стрічка капелюха йде з регулюванням розміру. Кап..
550.грн
Капелюх  порк пай Erika виготовлений  з дрібної пшеничної соломи. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 7см, висота тулії - 9 см. Є регулювання розміру. Прикрашена довгою чорною оксамитовою стрічкою   ..
750.грн
Літній капелюх слауч SOPHIE виготовлений з м'якої соломи рафія.Завдяки широким полям захистить Ваше обличчя, шию і зону декольте від сонячних променів. Розмір поля - 10 см. Внутрішня стрічка капелюха виконана з бавовняної тканини. Довгі репсові стрічки роблять капелюшок дуже оригінальним. Ка..
850.грн
Капелюх порк пай Stella виготовлений з м'якої соломи рафія. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 10см, висота тулії - 8 см. Завдяки великому полю капелюх захистить Ваше обличчя та плечі від сонця. М'яка солома дозволяє легко упакувати капелюх в валі..
1,150.грн
Милий, чарівний капелюшок порк пай Simone з невеликим рівним полем стане улюбленою прикрасою Вашого образу та стилю. Капелюх порк пай Simone виготовлений з дрібної пшеничної соломи. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Капелюшок прикрашений перловим..
850.грн
Літній капелюх Jazz з натурального пальмового волокна. Дуже легкий, зручний, хороший захист від палючого сонця. Дуже популярна форма у вигляді порк пай з маленькими полями. Розмір поля - 4 см. Капелюх прикрашений чорною репсовою стрічкою.     ..
650.грн

Жіночий капелюх порк  пай – це капелюх з циліндричною тулією, що має невелике поглиблення по колу тулії, наче защип пирога, і досить широкі поля, за формою трохи нагадує класичний британський пиріг зі свининою, власне, звідси і пішла назва цього головного убору, так як переклад з англійської мови «pork pie» - це пиріг зі свининою.