Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Жіночі капелюхи Порк-пай
Відображати:
Сортування
Капелюх Porkpie Bery з 100% вовни   Модний капелюшок Porkie з невеликими полями піднятими вгору, на коронці поглиблення по всьому діаметру, прикрашен репсовою стрічкою. Капелюшок унісекс підійде як хлопчикам так і дівчаткам. Розмір капелюшки 54-56см. ..
880.грн
Капелюх з дрібної натуральної соломи "BEATRICE". Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Красиве плетіння соломи. Зручна глибока тулія 9см. Поле -7см. Розмір 57см. з регулюванням.   ..
600.грн
Капелюх Venezia з дрібної товщини соломи.   Відмінна якість, гарне плепеніе соломи.   Відмінно тримає форму, рівні поля. Ширина поля 10см.   Є регулювання розміру.   Підходить як чоловікам так і жінкам.     ..
950.грн
Капелюх з соломи Раффі зі стрічкою SOPHIE з полем 10см.   100% Натуральна солома пальм   Розмір капелюшка 57см є зручне регулювання на липучці. ..
850.грн
Капелюх канотьє Solomea з м'якої соломи Raffi від «Makin». Широка стрічка і об'ємний бант робить цей капелюх унікальним. Капелюх без підкладки для повітропроникності але з внутрішньої стрічкою для зручної шкарпетки.   З цьому капелюсі ви будете насолоджуватися влітку!   ..
600.грн
Чорний фетровий капелюх Willie.   Модель Порк пай виготовлена ​​з фетру високої якості 100% шерсть.   Дуже популярна форма Порк пай з маленькими полями 4см. ..
1,100.грн
Капелюх «Stella» сплетений з натуральної соломи з потертими полями і оброблена чорної стрічкою, яка ззаду кріпиться в елігантний бантик. М'яка солома дозволяє легко упакувати капелюх в валізу.      ..
1,150.грн
Цей милий, чарівний капелюшок - поркпай з невеликим рівним полем, стане улюбленим прикрасою вашого looka. Зручна тулія, дрібна солома, перловий шнурок для прикраси і для зручності (ваш капелюшок НЕ буде злітати). Шнурок з перлин легко знімається.   Підійде для міста і прогулянок біля..
850.грн
Літній капелюх Jazz з натурального пальмового волокна. Дуже легкий, зручний, хороший захист від палючого сонця.   Дуже популярна форма у вигляді Порк пай з маленькими полями 4см.     ..
650.грн

Жіноча капелюх Порк-пай має циліндричну тулію з рівним верхом і улоговинкою по краю защипом, що нагадує м'ясний пиріг, власне, звідси і пішла назва цього головного убору, так як переклад з англійської pork pie - це свинячий пиріг.