Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Поля
Косинка
Колір
Розмір
Висота тулії
Декор
Ціна

Жіночі капелюхи канотье
Відображати:
Сортування
Канотьє - це самий жіночний і найелегантніший літній аксесуар. Для краси немає меж, але розширити ці межі зможе бездоганний капелюх Jessy в ніжному кольорі слонової кістки. У цьому капелюсі Ви завжди виглядатимете по-особливому: яскраво, розкішно і бездоганно. Капелюх виготовлений з м'якої соломи..
2,800.грн
Капелюх канотьє Andorra - це елегантний жіночий капелюх, який стане не просто стильним доповненням до Вашого образу, але і необхідним засобом захисту від пекучого сонця. Розмір поля - 5 см. Висота тулії - 8 см. Внутрішня стрічка капелюха виконана з бавовняної тканини з регулюванням розміру. Тулія..
850.грн
Капелюх канотьє Colors виготовлений із пшеничної соломи та прикрашений репсовою стрічкою у різних кольорах.Розмір поля - 5 см, висота тулії - 8 см. Відмінно тримає форму, рівні поля, висока якість. Підходить як чоловікам так і жінкам. Капелюх підходить під всі образи та стилі, добре зах..
850.грн
Базовано на 1 відгуках.
Солом'яний капелюх канотьє з широкими полями в стилі Скарлет О'Хара. Героїня фільму " Віднесені вітром " була просто чудова в такому капелюсі! Канотьє з полем  15 см, 18см, 25см, 30см, 40см, 50см. Довжина репсової стрічки - 1м,вона може бути чорною або білою. Красиве, р..
2,000.грн
Капелюх канотьє Gvin виготовлений із пшеничної соломи. Капелюх представлений у різних кольорах з дуже красивим плетінням соломи. Прикрашений репсовою стрічкою. Розмір поля - 10 см, висота тулії - 8 см. Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Всередині капелюха знаходиться бавовняна стр..
1,500.грн
Канотьє Juliette - це елегантний жіночий капелюх, який стане родзинкою у Вашому літньому гардеробі. Капелюх виготовлений з пшеничної соломи, середнього плетіння, і завдяки широким полям захистить Ваше обличчя, шию і зону декольте від сонячних променів. Розмір поля - 10 см, висота тулії - 4 см..
1,600.грн
Канотьє з репсовою стрічкою 3см, розмір поля капелюшка - 5см.   Канотьє виготовлено з середньої товщини соломи з обшитим полем.   Відмінна якість, гарне плетіння соломи.   Відмінно тримає форму, рівні поля. Висота тулії - 9см. Зручна посадка капелюха. &n..
750.грн
Капелюх канотьє London  виготовлений з пшеничної соломи з дуже гарним плетінням. Зручна глибока тулія - 8см, розмір поля - 7см. Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Підходить як для жіночого, так і для чоловічого гардеробу. Є регулювання розміру.  ..
980.грн
Капелюшок канотьє Natural hat виготовлений із соломи Бао, це дуже модний акссесуар в цьому сезоні. Прикрашений французькою репсовою широкою стрічкою чорного кольору. Розмір поля - 7 см, висота тулії - 9см, є регулювання розміру.   ..
2,500.грн
Канотьє Santorini - це популярна і дуже необхідна модель в сезон жаркого літа. Капелюх виготовлений з натуральної пшеничної соломи, і завдяки високій якості головний убір відмінно пропускає повітря і вбирає вологу. Канотьє Santorini виглядає дуже стильно, ніжно і атмосферно. Тулія капелюха прикра..
950.грн
Канотьє Venezia - це елегантний жіночий капелюх, який стане не просто стильним доповненням до Вашого образу, але і необхідним засобом захисту від пекучого сонця. Капелюх виготовлений з пшеничної соломи, широкого плетіння, і завдяки великим полям захистить Ваше обличчя, шию і зону декольте від..
1,700.грн
Цей капелюшок дуже красивий і зручний. Він для жінок які люблять виглядати дорого! Канотьє зроблено з дрібної пшеничної соломи. Дуже зручна тулія і рівні поля. Розмір поля - 10 см, висота тулії - 8 см. Внутрішня стрічка капелюха йде з регулюванням розміру. Капелюх прикрасить будь- який Ваш об..
2,500.грн
Капелюх канотьє виготовлений із соломи рафія з привабливим декором у вигляді рваних країв на полі. Він дуже елегантний, в натуральному кольорі соломи. Розмір поля - 10 см, висота тулії - 9 см. Внутрішня стрічка капелюха йде з регулюванням розміру. Капелюх добре закриває обличчя і пл..
1,250.грн
Дуже гарний капелюх канотьє з дрібної соломи,синього кольору. Поля жорсткі - 7см,тулія глибока -  9см. Всередені капелюха знаходиться бавовняна стрічка для регулювання розміру. Капелюх прикрашений широкою бавовняною стрічкою джинсового кольору.  Гармонічно комбінує..
2,350.грн
Канотьє  Melissa виготовлений з супер дрібної пшеничної соломи. Зручна тулія висотою - 9см. Поле рівне - 5 см. Всередині капелюха знаходиться бавовняна стрічка для регулювання розміру. Відмінна якість, виглядає дуже стильно.   ..
2,200.грн
Канотьє красивого, синього кольору зроблено з фетру - 100% вовна. Капелюшок відмінно тримає форму. Є регулювання розміру. Тулія зручної форми, висота 8см. Прикрашена турецькою оксамитовою стрічкою синього кольору. Ідеально підходить для жінок та чоловіків. ..
1,280.грн
Капелюх Maggie - це шикарний головний убір, який одночасно дозволяє виглядати стильно і бути дуже практичним в комбінації з будь-яким іміджем. Люксовый варіант для осіннього луку. Ідеально підкреслить індивідуальний стиль з самого кращого боку, а також буде незамінним елементом для завершення обр..
2,500.грн
Капелюх канотьє Sandra - це бездоганний стиль і модний тренд цього сезону. Яскравий акцент кольору не просто задасть настрій, але і зробить будь-який вибраний Вами образ цікавішим і примітнішим. Капелюх виготовлений з натурального фетру і прикрашений оксамитовою чорною стрічкою. Канотьє Sandra ду..
2,500.грн
Капелюх канотьє Selena - це ніжне поєднання кольору і тактильного дотику. Виготовлений з високоякісного фетру в незвичайному рожевому кольорі, який асоціюється з істинно жіночим тоном. Капелюшок відмінно тримає форму, розмір криси - 9 см, висоту тулії - 9 см. Прикрашений сірою оксамитовою стрічко..
2,500.грн
Канотьє Stefanie чорного кольору виготовлено з фетру - 100% вовна. Капелюшок відмінно тримає форму,  Розмір поля - 7 см, висота тулії - 8 см. Нижня частина поля оброблена оксамитовою тканиною, а краї поля оздоблені репсовою стрічкою. Тулія капелюха прикрашена оксамитовою стрічко..
2,500.грн
Модель Аделія - це дуже жорсткий жіночий фетровий капелюх з маленькими полями. Цю модель капелюха називають «канотьє» з плоским денцем тулії. Аделія - це універсальний аксесуар, який зробить Ваш образ завершеним. Капелюх виконаний в красивому ніжному молочному кольорі. Всередині капелю..
1,550.грн
Літній капелюх канотьє Alise - це універсальний аксесуар, який урізноманітить не тільки Ваш літній образ, але й підкорить Ваше серце. Капелюх виготовлений із супердрібної пшеничної соломи, що робить цей капелюх ще більш зручним і привабливим. Розмір тулії - 8 см, розмір ..
1,800.грн
Базовано на 1 відгуках.
Літній капелюх канотьє Bora - Bora - це універсальний аксесуар, який обов'язково урізноманітить Ваш літній образ. Капелюх виготовлений з соломи Бао, що робить цей капелюх ще більш гарнішим і привабливішим. Розмір тулії - 8 см, розмір поля - 7 см. Літній капелюх прикрашений оригіна..
2,800.грн
Літній капелюх канотьє Casandra - це стильний і дуже романтичний аксесуар літнього гардеробу. Капелюх виготовлений ​​з натуральної пшеничної соломи щільного плетіння. Розмір поля - 11 см, висота тулії - 10 см, тулія капелюха прикрашена джинсовою стрічкою. Головною перевагою цього капелюха вис..
1,600.грн

Канотьє - це не тільки найпопулярніший головний убір, але і невід'ємна частина жіночого гардеробу. Він може бути прикрашений різноманітним декором: кольоровими стрічками, стразами, бантами або навіть і квітами, бути з різною довжиною поля, від найменшого – 4 см і до найбільшого – 40 см. В нашій колекції  французьский капелюшок канотьє представлений у різних варіантах і виготовлений тільки з натуральних  матеріалів соломи та високоякісного фетру.

Ми із задоволенням виготовимо капелюшок саме для Вас!