Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Капелюхи трілбі
Відображати:
Сортування
Шукаєте міський капелюх, який підкреслить Ваш сильний і незалежний характер? Цей капелюх Трілбі з волокон пальми рафії ідеально підійде такій натурі, як чоловікові так і жінці. Поля капелюха короткі, 4 см, плетіння щільне. Капелюх виглядає строго, але підійде абсолютно до будь-якого образу. Капел..
600.грн
Капелюх трілби Morgan - це стильний і універсальний аксесуар, який створить дуже вдалий і красивий образ, освіжить зовнішній вигляд і надасть особливий настрій. Капелюх виготовлений з м'якої соломи рафія, дуже м'який та повітряний. Розмір поля - 6 см, висота тулії - 10 см. Прикрашений чорною репс..
650.грн
Капелюх трілбі Dallas - це різновид класичної федори, але з більш меншими полями. Для нього також характерна тулія з трьома вм'ятинами - дві з боків і одна згори. Трілбі Dallas це універсальний, легкий і дихаючий капелюх, ідеальний аксесуар для пляжу, піших прогулянок, пікніків, походів і романти..
650.грн
Капелюх трілбі Sunrise - це різновид класичної федори, але з більш меншими полями. Для неї також характерна тулія з трьома вм'ятинами - дві з боків і одна зверху. Трілбі Sunrise це універсальний, легкий і дихаючий капелюх. У ньому так і хочеться відправитись у подорож, бажано на сонячну Мадейру, ..
650.грн
Капелюх федора Перо виготовлений в класичному стилі та прикрашений репсовою стрічкою і красивим пером, його легко можна прибрати. Капелюшок підійде як чоловікам так і жінкам. Розмір капелюшка 57см. Всередині капелюха знаходиться м'яка стрічка зі зручним регулюванням розміру. Цей кап..
800.грн
Базовано на 1 відгуках.
Капелюх Mexico - це класичний капелюх трілбі з трьома вм'ятинами на тулії. Розмір поля - 4 см, висота тулії - 11 см. Капелюх виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна, фетр щільний, добре тримає форму. Капелюх прикрашений широкою репсовою стрічкою. Ця модель не тільки зігріє Вас..
850.грн
Базовано на 1 відгуках.
Капелюх трілбі Colombia виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна, фетр щільний, добре тримає форму. Капелюх прикрашений вишивкою з шовкової нитки та вощеним шнуром. Всередині капелюха знаходиться м'яка стрічка зі зручним регулюванням розміру. Розмір поля - 3 см, висота тулії -..
950.грн
Капелюх федора трілбі France - це класична федора, для неї характерна тулія з трьома вм'ятинами - дві з боків і одна зверху. Розмір поля - 5 см, висота тулії - 12 см. Поля щільні і добре тримають форму. Виготовлена з високоякісного фетру, прикрашена широкою репсовою стрічкою. Розмір капелюха ..
800.грн
Капелюх федора трілбі КиЇв з короткими полями для привабливого образу. Цей капелюх поєднує стиль і функції головного убору для частого носіння. Дизайн цього капелюха - один з найбільш модних трендів. За рахунок невеликих полів ця модель має багато варіантів носіння, стильно виглядає і підходить д..
1,050.грн
Класичний капелюх трілбі Twist з трьома вм'ятинами на тулії - дві з боків і одна зверху. Розмір поля - 4 см, висота тулії - 11 см. Поля щільні і добре тримають форму. Виготовлений з високоякісного фетру, прикрашений стрічкою. Всередині капелюха є підкладка в колір стрічки, а також зручне регу..
980.грн
Класичний фетровий капелюх трілби Voyage з трьома вм'ятинами на тулії - дві з боків і одна зверху. Розмір поля - 4 см, висота тулії - 11 см. Поля щільні і добре тримають форму. Капелюх трілби Voyage виготовлений з високоякісного фетру та прикрашений чорною стрічкою з фетру. Всередині капелюха..
1,350.грн

Капелюхи Trilby відмінно підходять як для чоловіків, так і для жінок і доступні з багатьох матеріалів, що робить ці капелюхи ідеальними для будь-якого сезону, не виходячи з моди.

Ми із задоволенням виготовимо капелюшок саме для Вас!