Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Капелюхи Порк пай
Відображати:
Сортування
Капелюх Afina - це самий літній аксесуар, який можна одягнути не тільки під палюще сонце на блакитному узбережжі, а й в рідному місті - під вишуканий стильний костюм або легке розвиваюче плаття. Такий капелюх повинен бути в гардеробі у кожної модниці,бо як можна його не носити і не насолоджув..
1,800.грн
Капелюх Porkpie Bery з 100% вовни   Модний капелюшок Porkie з невеликими полями піднятими вгору, на коронці поглиблення по всьому діаметру, прикрашен репсовою стрічкою. Капелюшок унісекс підійде як хлопчикам так і дівчаткам. Розмір капелюшки 54-56см. ..
880.грн
Капелюх з дрібної натуральної соломи "BEATRICE". Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Красиве плетіння соломи. Зручна глибока тулія 9см. Поле -7см. Розмір 57см. з регулюванням.   ..
600.грн
Капелюх Порк пай "Milan" зроблен з соломи Paffi.   Цей улюблений капелюх блюзових і джазових музикантів.   У ньому вам буде дуже комфортно в спекотний день як в місті так і на морі.   Підходить і чоловікам і жінкам.   Розмір поля 4см. висота тул..
750.грн
Капелюх  порк пай Venezia виготовлений  з дрібної пшеничної соломи. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 10см. Є регулювання розміру. Підходить як чоловікам так і жінкам.     ..
950.грн
Капелюх з соломи Раффі зі стрічкою SOPHIE з полем 10см.   100% Натуральна солома пальм   Розмір капелюшка 57см є зручне регулювання на липучці. ..
850.грн
Капелюх канотьє Solomea з м'якої соломи Raffi від «Makin». Широка стрічка і об'ємний бант робить цей капелюх унікальним. Капелюх без підкладки для повітропроникності але з внутрішньої стрічкою для зручної шкарпетки.   З цьому капелюсі ви будете насолоджуватися влітку!   ..
600.грн
Чорний фетровий капелюх Willie.   Модель Порк пай виготовлена ​​з фетру високої якості 100% шерсть.   Дуже популярна форма Порк пай з маленькими полями 4см. ..
1,100.грн
Капелюх з raffi Порк-Пай Paris   Легкий, м'який капелюх з Раффі 100% натуральна. Поля - 8см + 2 см Бахрама.   Розмір: 55-58см. з регулюванням розміру (в нутрі капелюшки стрічки які затягуються, зовні на форму капелюшка це не впливає)     ..
550.грн
Капелюх поркпай Erika з дрібної соломи.   Це популярна модель.   Поле 7см. рівне, добре тримає форму.   Висота тулії 9см.   Прикраса чорна бархотная стрічка з бантом.   Розмір 57см.Есть регулювання розміру.   ..
750.грн
Капелюх «Stella» сплетений з натуральної соломи з потертими полями і оброблена чорної стрічкою, яка ззаду кріпиться в елігантний бантик. М'яка солома дозволяє легко упакувати капелюх в валізу.      ..
1,150.грн
Цей милий, чарівний капелюшок - поркпай з невеликим рівним полем, стане улюбленим прикрасою вашого looka. Зручна тулія, дрібна солома, перловий шнурок для прикраси і для зручності (ваш капелюшок НЕ буде злітати). Шнурок з перлин легко знімається.   Підійде для міста і прогулянок біля..
850.грн
Літній капелюх Jazz з натурального пальмового волокна. Дуже легкий, зручний, хороший захист від палючого сонця.   Дуже популярна форма у вигляді Порк пай з маленькими полями 4см.     ..
650.грн
Капелюх Porkpie - це родич моделі fedora. Ця капелюх маленької і круглої форми, з плоскою коронкою і складкою уздовж внутрішнього верхнього краю. Його вузькі поля і дрібна форма привели до того, що його порівнюють з пирогом зі свининою - звідси і назва. Між іншим, капелюх Порк пай спочатку предпочиталась тільки жінками, а в 20-му столітті її захопили захоплена чоловіча аудиторія.
Порк-Пай з фетру - це більш універсальний у порівнянні з іншими матеріалами, ніж солом'яний поркпай.