Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Капелюхи ковбойські
Відображати:
Сортування
Зручний і красивий солом'яний ковбойський капелюх від Makin. З незвичайною формою тулії з двома вм'ятинами. Висота тулії 11см. поле 10см. Носіть цей ковбойський капелюх з вашими улюбленими джинсами і сорочкою на ґудзиках і стильними ковбойськими чобітьми або легким шифоновим сукнею і ..
800.грн
Стильний капелюх федора в гангстерському стилі. Розмір поля 8 см. Нова форма тульї, яка має висоту 12 см та три глибокі вм'ятини. Капелюх з натуральної вовни 100%, фетр щільний, добре тримає форму. Капелюх  оснащений стильним декором у вигляді ремінця з екошкіри та воще..
1,500.грн
Ковбойський капелюх - це оригінальний аксесуар, який зможе створити повноцінний образ на маскарадною вечірці і доповнити ваш унікальний повсякденний стиль.
 
Найдивовижніше, що спочатку ця капелюх створювалася для виконання звичайних функцій: захисту від сонця, вітру, і навіть для перенесення води. Однак, завдяки цікавому запам'ятовується її зовнішнім виглядом, капелюх ковбойка викликала величезний інтерес у людей. І з часом, коли простий люд оцінив привабливість головного убору, виробництво ковбойських капелюхів пішло вгору.


Сьогодні, ковбойський капелюх має не меншу популярність, ніж раніше. Тому, молода людина, обравши чоловічу ковбойський капелюх, точно не зможе залишитися без жіночої уваги. А молоді дівчата, купивши жіночу ковбойський капелюх, підкреслять свою впевненість, зухвалість і авантюризм.

Так що всі, хто люблять гострі відчуття або бажають привернути до себе увагу оточуючих заходите до нас в шоу рум, щоб вибрати ковбойський фетровий капелюх. Для того щоб купити річну ковбойський капелюх вам досить буде вибрати необхідний колір, фасон і залишити у нас на сайті заявку на замовлення, заповнивши попередньо всі необхідні поля відповідною інформацією. Ми опрацюємо замовлення, і через кілька днів ви отримаєте свою ковбойський капелюх.