Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Поля
Колір
Розмір
Ціна

Капелюхи ковбойські
Відображати:
Сортування
Ковбойський капелюх Marrakesh - це стильна і смілива модель літнього сезону, яка стане незамінною частиною як жіночого, так і чоловічого гардеробу. Капелюх виготовлений з м'якої соломи рафія, добре пропускає повітря і захищає від сонячних променів. Один з різновидів класичної федори, відрізн..
1,150.грн
Стильний капелюх федора в гангстерському стилі. Розмір поля 8 см. Нова форма тульї, яка має висоту 12 см та три глибокі вм'ятини. Капелюх з натуральної вовни 100%, фетр щільний, добре тримає форму. Капелюх  оснащений стильним декором у вигляді ремінця з екошкіри та воще..
2,500.грн

Ковбойський капелюх - це оригінальний аксесуар, який зможе створити повноцінний образ на маскарадній вечірці і доповнити Ваш унікальний повсякденний стиль.

Найдивовижніше, що спочатку цей капелюх створювався для виконання звичайних функцій: захисту від сонця, вітру, і навіть для перенесення води. Однак, завдяки цікавим полям,дуже запам'ятовується своїм зовнішнім виглядом, і тому цей капелюх  викликав величезний інтерес у людей. І з часом, коли простий люд оцінив привабливість головного убору, виробництво ковбойських капелюхів пішло вгору.

Сьогодні, ковбойський капелюх має не меншу популярність, ніж раніше. Тому, молодий хлопець, обравши чоловічий ковбойський капелюх, точно не зможе залишитися без жіночої уваги. А молоді дівчата, купивши жіночий ковбойський капелюх, підкреслять свою впевненість, зухвалість і авантюризм.

Так що всі, хто любить гострі відчуття або бажають привернути до себе увагу оточуючих заходьте до нас в магазин, щоб вибрати ковбойський фетровий капелюх. Для того щоб купити ковбойський капелюх Вам досить буде вибрати необхідний колір, фасон і залишити у нас на сайті заявку на замовлення, заповнивши попередньо всі необхідні поля відповідною інформацією. Ми опрацюємо замовлення, і через кілька днів Ви отримаєте свій ковбойський капелюх.