Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Капелюхи казанок
Відображати:
Сортування
Солом'яний капелюх Sevillia можна назвати традиційною жіночою класикою. Ця модель прекрасно підкреслить Вашу чарівність і ніжність. Гармонійно поєднується як з пляжними, так і з повсякденними луками, захищає від сонячних променів. Ідеальна для вечірнього або романтичного променад..
950.грн
Для любителів справжньої простоти та елегантності, новинка цієї осені - класичний казанок Linkoln. Капелюх виготовлений з натурального і високоякісного фетру в чорному кольорі і прикрашений оригінальною репсовою стрічкою. Казанок компактний, дуже зручний. Поєднуйте з повсякденним луком: джинсами,..
1,400.грн
Капелюх казанок Bailey виготовлений з високоякісного фетру, вовна 100%. Аксесуар лаконічного чорного кольору. Тулія капелюха прикрашена чорною репсовою стрічкою. Всередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посадки. Підбирається відповідно до розміру голови. ..
1,500.грн

Капелюх казанок також відомий як дербі і схожий на капелюх циліндр. Казанок швидко став класичним предметом гардеробу. Цей капелюх додасть ексцентричності Вашому офіційному образу. Ми рекомендуємо обрати інший капелюх, якщо у Вас кругле обличчя, так як цей силует більш утішний, коли він з'єднаний з кутовою щелепою.