Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Капелюхи казанок
Відображати:
Сортування
Шляпа котелок из фетра 100% шерсть. Прикрашений репсовою стрічкою.   Розмір 56-57см.   Дуже стильний капелюшок його можна поєднувати практично зі светром або пальто; з курткою і джинсами; з костюмом або сукнею; з шубою або навіть пуховиків!   ..
550.грн
Класичний казанок Joe - відомий фасон чоловічого головного убору з часів Чарлі Чапліна. Казанок стає все більш популярним в наші дні. Головний убір виконаний з 100% фетру.   Виготовимо для Вас капелюх за індивідуальним замовленням!   ..
580.грн
Жіноча капелюх казанок "Бренда" з фетру -100% шерсть. Капелюшок прикрашена оригінальнимі бантиком з фетру.   Зручна, глибока тулія.   Розмір капелюшки 57см. ..
580.грн
Капелюх Mia виготовлена з натуральної соломи з високою тулією і середніми полями трохи зігнуті в низ, щоб приховати обличчя від сонця.   тулья- 15см поля- 7см   ..
750.грн
Капелюшок Казанок "Happy" з натуральної соломи Raffi (волокно пальми) з полями в верх.   Цей меленький, привабливий капелюшок прикрашен атласною зеленою стрічкою. Відмінно сидить. Розмір 52см є регулювання. ..
420.грн
Капелюх казанок з фетру. Модель виполніна з натуральної вовни 100% (фетр)   Аксесуар лаконічного чорного кольору.   Тулія капелюха прикрашена репсовою стрічкою, чорного кольору.   Усередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посад..
1,100.грн
Капелюх казанок також відома як дербі і схожа на капелюх циліндр.
Казанок швидко став класичним предметом гардероба. Сьогодні капелюх-котелок додасть ексцентричності вашому офіційному образу. Ми рекомендуємо обирати іншу капелюх, якщо у вас кругле обличчя, так як цей силует більш утішний, коли він з'єднаний з кутовою щелепою.