Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Панами
Відображати:
Сортування
Оригінальний, в'язаний, красивий капелюх для літнього відпочинку. Його можна складати і перевозити у валізі або сумці. Капелюх виготовлений з целюлози   ..
550.грн
Капелюх Mtlissa зроблений у формі панами. Матеріал фетр -100% вовна. Ця модель нова і модна в цьому сезоні. Розмір 56-57см або на Вашу вимогу. Капелюшок прикрашений шкіряним шнурком з паєтками. Він зігріє Вас в холодну погоду і підкреслить Вашу індівідуальность. ..
2,100.грн
В'язана панама Melinda це красивий і лаконічний головний убір для жаркого літа. Виконана з м'якої соломи рафія в натуральному кольорі. Дуже повітряна і легко перевозиться в сумці. Прикрашена перлинами і крученим шнурком з рафії. У край поля встановлений регилін, що дає можливість вигинати поле в ..
2,160.грн
Капелюх - панама Sharel це стильний, экслюзивный і дуже функціональний головний убір, який створювався вручну і з величезною любов'ю нашими майстрам. Панама Sharel в'язана гачком з м'якої соломи рафія в натуральному кольорі. Дуже повітряна і легко перевозиться в сумці. Прикрашена шкіряною біркою ..
1,600.грн
Чорний, фетровий капелюх панама Amanda з вуаллю і стразами. Капелюх виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна. Дуже популярна модель і гарна форма, панама має невеликі поля. Вона не тільки зігріє Вас у холодну погоду, але і прикрасить Ваш повсякденний образ.    ..
1,300.грн
Якщо Ви хочете подарувати собі настрій і повне відчуття жіночності, то солом'яний капелюх панама Ingrid саме те, що Вам треба. Капелюшок виготовлений з натуральної двоколірної пшеничної соломи, дрібного плетіння, і завдяки злегка опущеным полям захистить Ваше обличчя, шию і зону декольте від ..
2,200.грн
Літній капелюх панама Janette - це популярна і всіма улюблена модель цього сезону. Капелюх виготовлений ​​з пшеничної соломи, кольору капучино, і завдяки невеликим полям - 5 см, які опущені вниз і тулії - 9 см, вона дуже гармонійно поєднується з літніми повсякденними луками.Також..
2,000.грн
Солом'яний капелюх панама Kate - це незамінний аксесуар для спекотного літа. Панама виготовлена ​​з натуральної соломи, щільного плетіння, і за рахунок цього зберігається природний теплообмін, шкіра голови дихає і Ви не ризикуєте перегрітися на сонці. Дана модель неймовірно зручна в носін..
2,500.грн
Солом'яний капелюх панама Malibu - це оригінальний та актуальний головний убір для спекотного літа. Панама Malibu виготовлена з натуральної пшеничної соломи,має трапецевидную форму тулії і плоске денце.  Розмір поля 6,5 - 7 см, висота тулії - 9 см. Капелюх панама вигот..
2,600.грн
Літній капелюх панама Molly - це наймодніший аксесуар цього сезону, дуже жіночний і оригінальний. Капелюх виготовлений з м'якої соломи рафія супердрібного плетіння, відмінно тримає форму, поля капелюха пластичні і надають образу розслабленності і витонченості. Розмір поля - 7,5 см, висот..
1,900.грн
Фетрова панама Anabel - це оригінальна модель капелюха для жіночого гардеробу. Виготовлена ​​з натурального фетру і представлена в таких кольорах: чорний та бежевий, бірюза, кемел, червоний, білий, зелений, блакитний. Має трапецевидну форму тулії і плоске денце. Консервативний стиль капелюха прек..
2,500.грн

Модний аксесуар панама, який був стильним в 90-х роках, повернувся! Вона відома в усьому світі своєю легкістю, довговічністю, гнучкістю і комфортом.

Ми із задоволенням виготовимо капелюшок саме для Вас!