Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Ціна

Капелюхи ток
Відображати:
Сортування
Створити життєрадісний і прекрасний образ можна за допомогою мініатюрного капелюшка - ток Lesley. Він ідеальний для того, щоб розкрити свою чарівність, жіночність і м'якість, а також підкреслити стильні наряди за допомогою базового кольору капучіно. Капелюх - ток Lesley виготовлений з натурал..
1,500.грн
Секрет Вашої чарівності - в цьому милому капелюшку Madlen, адже стан, в якому Ви будете знаходитись надівши його, порівняний з гормоном щастя. А щастя жінки видно по очах, які, без сумніву, сяятимуть набагато яскравіше. Капелюшок - ток Madlen виготовлений з натурального фетру, висока якість -..
1,500.грн
Капелюшок - ток Souffle виготовлений з натурального фетру високї якісті - 100% вовна. Прекрасно тримається на голові завдяки капелюшковій резинці, що забезпечує комфортне прилягання. Капелюшок Souffle неодмінно створить настрій і жіночний образ. Він ідеально виглядає на урочистих за..
1,500.грн
Капелюшок - ток Zara - це розкішна краса, яка ідеально підійде до будь-якого романтичного образу, а також підкреслить внутрішнє відчуття власниці цього шедевра. Капелюшок виготовлений з натурального фетру в рожевому кольорі. Прекрасно тримається на голові завдяки капелюшковій резинці, що забе..
1,500.грн
Капелюх таблетка Debra - це делікатний головний убір, який підкорить своєю аристократичністю і розкішшю. Виготовлений з натурального фетру у рожевому та коричневому кольорах. Прекрасно тримається на голові завдяки капелюшковій резинці, що забезпечує комфортне прилягання. Капелюшок Debra прикр..
1,500.грн
Капелюх-ток Eliza зроблена з фетру - 100% вовна. Цей чарівний капелюх створено для особливих та урочистих подій. Прикрашена стрічкою з фетру. Капелюшок тримається на голові за допомогою капелюшковій резинці, що забезпечує щільне і комфортне прилягання. За Вашим бажанням..
1,500.грн
Капелюх - ток Josephina - це загадковий і в той же час дуже стильний аксесуар в гардеробі сучасної жінки. Виготовлений з високоякісного фетру.  Прикрашений лаконічною фетровою стрічкою. Капелюшок тримається на голові завдяки капелюшковій резинці, що забезпечує щільне і комфортне приляган..
1,500.грн
Створити незвичайний та унікальний образ можна дуже легко, за допомогою ексклюзивної новинки - солом'яного обруча Bohemia. Творіння ручної роботи виражає бездоганність і мінімалізм в кожній окремій деталі. Надівши цей витончений аксесуар, Ви побачите як образ вмить перетвориться до невпізнання. Б..
1,300.грн