Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Капелюхи порк пай
Відображати:
Сортування
Капелюх Afina - це самий літній аксесуар, який можна одягнути не тільки під палюще сонце на блакитному узбережжі, а й в рідному місті - під вишуканий стильний костюм або легке розвиваюче плаття. Такий капелюх повинен бути в гардеробі у кожної модниці,бо як можна його не носити і не насолоджув..
1,800.грн
Капелюх Porkpie Bery виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна. Модний капелюшок Porkie з невеликими полями піднятими вгору, на коронці поглиблення по всьому діаметру, прикрашений репсовою стрічкою. Капелюшок підійде як хлопчикам так і дівчаткам. Розмір капелюшки 54-56см. ..
880.грн
Капелюх  порк пай Venezia виготовлений  з дрібної пшеничної соломи. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 10см. Є регулювання розміру. Підходить як чоловікам так і жінкам.     ..
950.грн
Капелюх  порк пай BEATRICE виготовлений  з дрібної пшеничної соломи. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 7 см, висота тулії - 9 см.  Капелюх прикрашений шнурком із екошкіри. Капелюшок підходить д..
600.грн
Порк пай Fenix - це витончений, модний і дуже стильний головний убір, який здатний доповнити як жіночий, так і чоловічий образ. Виготовлений з якісного фетру, тому без сумнівів зігріє Вас в прохолодну погоду, а також розбавить повсякденний образ. Капелюх Fenix відмінно поєднується з діло..
1,200.грн
Чорний фетровий капелюх Willie виготовлений ​​з фетру високої якості 100% вовна. Дуже популярна форма порк пай з маленькими полями 4см. Виглядає дуже красиво. Він не тільки зігріє Вас у холодну погоду, але і прикрасить Ваш повсякденний образ. Це універсальна модель жіночого і чолові..
1,200.грн
Капелюх порк пай Milan виготовлений з м'якої соломи рафія дрібного плетіння. Це улюблений капелюх блюзових і джазових музикантів. У ньому Вам буде дуже комфортно в спекотний день як в місті так і на морі. Підходить і чоловікам і жінкам. Капелюх прикрашений джинсовою стрічкою. Розмір поля -&nb..
750.грн
Літній капелюх слауч SOPHIE виготовлений з м'якої соломи рафія.Завдяки широким полям захистить Ваше обличчя, шию і зону декольте від сонячних променів. Розмір поля - 10 см. Внутрішня стрічка капелюха виконана з бавовняної тканини. Довгі репсові стрічки роблять капелюшок дуже оригінальним. Ка..
850.грн
Капелюх порк пай Stella виготовлений з м'якої соломи рафія. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 10см, висота тулії - 8 см. Завдяки великому полю капелюх захистить Ваше обличчя та плечі від сонця. М'яка солома дозволяє легко упакувати капелюх в валі..
1,150.грн
Милий, чарівний капелюшок порк пай Simone з невеликим рівним полем стане улюбленою прикрасою Вашого образу та стилю. Капелюх порк пай Simone виготовлений з дрібної пшеничної соломи. Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Капелюшок прикрашений перловим..
850.грн
Літній капелюх Jazz з натурального пальмового волокна. Дуже легкий, зручний, хороший захист від палючого сонця. Дуже популярна форма у вигляді порк пай з маленькими полями. Розмір поля - 4 см. Капелюх прикрашений чорною репсовою стрічкою.     ..
650.грн

Капелюх порк пай - це родич моделі федора. Цей капелюх маленької і круглої форми, з плоскою тулією і складкою уздовж внутрішнього верхнього краю. Його вузькі поля і дрібна форма привели до того, що його порівнюють з пирогом зі свининою - звідси і назва. Між іншим, спочатку, капелюху Порк пай надавалась перевага тільки жінками, а в 20-му столітті його захопила захоплена чоловіча аудиторія. Порк-Пай з фетру - це більш універсальний капелюх у порівнянні з іншими матеріалами, ніж солом'яний порк пай.