Про нас

Makin - це бренд, що з'явився із загальної любові до капелюхів мами і доньки, Наталії та Анни Маслюкових, а коли справа починається з любові, то все робиться правильно.
 
Засновниці і творці бренду MAKIN це професіонали своєї справи. Вони творчо і індивідуально підходять до створення кожного капелюха. Вони знають точно, який капелюх Вам потрібний, і як він здатний перетворити Ваш образ і день в цілому.

MAKIN - це концентрація доброго смаку, стилю і фокус любові в головних уборах для нового покоління українських дівчат, жінок та чоловіків.

Наш девіз - « Життя прекрасне! ». Він виражається в унікальному виробництві, в яке вкладено океани енергії і творчості, а також технології створення ексклюзивних виробів, в оригінальному дизайні і якості наших головних уборів і аксесуарів від MAKIN, які і створюють відчуття в реальності сучасного великого міста.

Тому капелюх для нас це більше ніж головний убір, це спосіб мислення, стиль життя і відображення мистецтва в кожному виробі.
 
Жінки та чоловіки в капелюсі від MAKIN завжди виглядають елегантно і стильно, незалежно від зовнішності, віку і сезону.
Тут Ви знайдете широкий вибір жіночих та чоловічих моделей, виконаних як в класичному, так і в сучасному стилі, а також ексклюзивні колекції.
 
Сьогодні капелюх MAKIN - це тренд.
 
MAKIN - це мода.
 
MAKIN - це коли Ваше життя стає красивішим.