Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Чоловічі капелюхи Трілбі
Відображати:
Сортування
Федора з соломи "Aidan" Капелюх з невеликими синіми полями і тульей з соломи Рафф. Він відмінно защет ваше обличчя від сонця. Відмінна якість. Розмір 59см. є регулювання розміру (тобто можна зробити капелюх на один або два розміри менше).   ..
550.грн
Капелюшок канотьє Natural hat з трави.   Прикрашен капелюшок французької репсовою широкою стрічкою чорного кольору. Тулія зручна 9см. є регулювання розміру.   Капелюх - це дуже модний акссесуар в цьому сезоні. ..
1,840.грн
Шукаєте міський капелюх, який підкреслить ваш сильний і незалежний характер? Цей капелюх Трілбі з волокон пальми рафії ідеально підійде такий натурі, як чоловікові так і жінці. Поля капелюха короткі, 4 см, плетіння щільне. Капелюх виглядає строго, але підійде абсолютно до будь-якого образу. ..
600.грн
Класичний капелюх Трілбі з полем 4см. з трьома вм'ятинами на тулье. Капелюх з натуральної вовни 100%, фетр щільний, добре держут форму, тулія висотою 11 см. Створен з високоякісного фетру, прикрашена широкої репсовою стрічкою. Цей капелюх підійде до будь-якого костюма або пальто, ..
850.грн
Базовано на 1 відгуках.
Фетровий Трілбі. Модель виполніна з натуральної вовни 100% (фетр)   Аксесуар лаконічного чорного кольору.   Тулію прикрашає вишивка шовковою ниткою і ващений шнурок.   Усередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посадки. Підбирає..
950.грн
Капелюх з фетру - класична Федора для неї характерна тулія з трьома вм'ятинами - дві з боків і одна зверху. Поля шириною 5 см. Щільні, добре тримає форму, тулія висотою 12 см. Створена з високоякісного фетру, прикрашена широкої репсовою стрічкою. Розмір капелюшки 57см без регулюва..
800.грн
Капелюх Федора з короткими полями для привабливого образу!   Цей капелюх поєднує стиль і функції головного убору для частого носіння!   Дизайн цього капелюха - один з найбільш модних трендів.   За рахунок невеликих полів ця модель має багато варіантів носінн..
1,050.грн
Фетрова Федора з ремінцем зі єко шкіри. Модель з натуральної вовни 100% (фетр) зеленого кольору.   Акуратний ремінець коричневого кольору прикрашає тулію головного убору.   Головний убір підбирається за розміром і відповідає окружності голови.   Tулья 11см. ..
1,050.грн
Класичний капелюх Трілбі з полем 4см. з трьома вм'ятинами на тулье. Виготовлен капелюх з натуральної вовни 100%, фетр щільний, добре держут форму, тулія висотою 11 см. Усередині капелюха є підкладка в колір стрічки. Капелюх з регулюванням розміру, можна зменшити на 2-а розмі..
980.грн
Спеціально розроблена колекція ексклюзивних капелюхів Трілбі ручної роботи для тих, хто цінує непідвладний часу стиль і майстерність.
 
Висловіть свій бездоганний смак в одній з наших класичних, але сучасних Трілбі.