Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Чоловічі капелюхи Трілбі
Відображати:
Сортування
Капелюх федора Aidan виготовлений з соломи, з невеликими синіми полями і тулією із соломи рафія. Він відмінно захистить Ваше обличчя від сонця. Відмінна якість. Розмір 59см, є регулювання розміру (тобто можна зробити капелюх на один або два розміри менше).   ..
550.грн
Шукаєте міський капелюх, який підкреслить Ваш сильний і незалежний характер? Цей капелюх Трілбі з волокон пальми рафії ідеально підійде такій натурі, як чоловікові так і жінці. Поля капелюха короткі, 4 см, плетіння щільне. Капелюх виглядає строго, але підійде абсолютно до будь-якого образу. Капел..
600.грн
Капелюх Mexico - це класичний капелюх трілбі з трьома вм'ятинами на тулії. Розмір поля - 4 см, висота тулії - 11 см. Капелюх виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна, фетр щільний, добре тримає форму. Капелюх прикрашений широкою репсовою стрічкою. Ця модель не тільки зігріє Вас..
850.грн
Базовано на 1 відгуках.
Капелюх трілбі Colombia виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна, фетр щільний, добре тримає форму. Капелюх прикрашений вишивкою з шовкової нитки та вощеним шнуром. Всередині капелюха знаходиться м'яка стрічка зі зручним регулюванням розміру. Розмір поля - 3 см, висота тулії -..
950.грн
Капелюх федора трілбі France - це класична федора, для неї характерна тулія з трьома вм'ятинами - дві з боків і одна зверху. Розмір поля - 5 см, висота тулії - 12 см. Поля щільні і добре тримають форму. Виготовлена з високоякісного фетру, прикрашена широкою репсовою стрічкою. Розмір капелюха ..
800.грн
Капелюх федора трілбі КиЇв з короткими полями для привабливого образу. Цей капелюх поєднує стиль і функції головного убору для частого носіння. Дизайн цього капелюха - один з найбільш модних трендів. За рахунок невеликих полів ця модель має багато варіантів носіння, стильно виглядає і підходить д..
1,050.грн
Класичний капелюх трілбі Twist з трьома вм'ятинами на тулії - дві з боків і одна зверху. Розмір поля - 4 см, висота тулії - 11 см. Поля щільні і добре тримають форму. Виготовлений з високоякісного фетру, прикрашений стрічкою. Всередині капелюха є підкладка в колір стрічки, а також зручне регу..
980.грн

Спеціально розроблена колекція ексклюзивних капелюхів Трілбі ручної роботи для тих, хто цінує непідвладний часу стиль і майстерність. Підкресліть свій бездоганний смак в одному з наших капелюхів - класичному та сучасному Трілбі.