Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Чоловічі капелюхи казанок
Відображати:
Сортування
Капелюх Порк пай "Milan" зроблен з соломи Paffi.   Цей улюблений капелюх блюзових і джазових музикантів.   У ньому вам буде дуже комфортно в спекотний день як в місті так і на морі.   Підходить і чоловікам і жінкам.   Розмір поля 4см. висота тул..
750.грн
Шляпа котелок из фетра 100% шерсть. Прикрашений репсовою стрічкою.   Розмір 56-57см.   Дуже стильний капелюшок його можна поєднувати практично зі светром або пальто; з курткою і джинсами; з костюмом або сукнею; з шубою або навіть пуховиків!   ..
550.грн
Класичний казанок Joe - відомий фасон чоловічого головного убору з часів Чарлі Чапліна. Казанок стає все більш популярним в наші дні. Головний убір виконаний з 100% фетру.   Виготовимо для Вас капелюх за індивідуальним замовленням!   ..
580.грн
Капелюх циліндр Джей Прикраса французька репсова стрічка. Капелюх відмінно тримає форму, щільний фетр.   Поля підвернути в верх, тулія зручна - глибока, циліндріческая 10см.   Розмір-59см не регулюється. ..
750.грн
Капелюх казанок з фетру. Модель виполніна з натуральної вовни 100% (фетр)   Аксесуар лаконічного чорного кольору.   Тулія капелюха прикрашена репсовою стрічкою, чорного кольору.   Усередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посад..
1,100.грн
Капелюх, який ніколи не виходил з чоловіого стилю - казанок. Шукаєте капелюх, яка ніколи не виходить з моди? Класична капелюх-котелок або капелюх-дербі. Цей гладкий вид ідеально підходить для людини, яка цінує стильний гардероб з елегантними аксесуарами.