Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Чоловічі капелюхи казанок
Відображати:
Сортування
Для любителів справжньої простоти та елегантності, новинка цієї осені - класичний казанок Linkoln. Капелюх виготовлений з натурального і високоякісного фетру в чорному кольорі і прикрашений оригінальною репсовою стрічкою. Казанок компактний, дуже зручний. Поєднуйте з повсякденним луком: джинсами,..
1,400.грн
Капелюх казанок Bailey виготовлений з високоякісного фетру, вовна 100%. Аксесуар лаконічного чорного кольору. Тулія капелюха прикрашена чорною репсовою стрічкою. Всередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посадки. Підбирається відповідно до розміру голови. ..
1,500.грн

Шукаєте капелюх, який ніколи не виходить з моди? Який на протязі багатьох років являється показником чоловічого стилю та аристократичності?

Це класичний капелюх - казанок або капелюх - дербі. Він має гладку тулію і дуже екстравагантний вид. Ідеально підходить для людини, яка цінує стильний гардероб з елегантними аксесуарами.

Капелюх - казанок дуже стильний головний убір, який не лише доповнить Ваш образ, але і підкреслить статність, елегантність та індивідуальність.