Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Поля
Колір
Розмір
Ціна

Чоловічі капелюхи великих розмірів
Відображати:
Сортування
Стильний, чорний капелюх канотье Galaxy з великим полями 9см. Універсальна модель підійде для чоловіків і жінок.   Додасть завершеності вашому образу. Це хороший подарунок для людини який любить капелюхи.   Робимо все розміри. Декор за вашим бажанням може бути змінений. ..
1,500.грн
Чорний фетровий капелюх Willie.   Модель Порк пай виготовлена ​​з фетру високої якості 100% шерсть.   Дуже популярна форма Порк пай з маленькими полями 4см. ..
1,100.грн
Капелюх сафарі "Prestige".   Красивий капелюх з пальмової соломи. Тулія в'язана гачком а поля зроблені щільним плетінням і відмінно тримають форму. Ширина поля 7см. добре закриває обличчя від сонця. Цей капелюх можна перевозити в валізі, він не зламається.   Капелюх у ве..
750.грн
Класичний капелюх Федора темно-синього кольору з полем 7см. Зроблен з фетру 100% шерсть.   Прикрашен ремінцем з єко шкіри. Тулія має традиційні три вм'ятини, дві з боків і одна зверху .   Поля рівні, кроя обстрочени стрічкою з єко шкіри.   В..
1,700.грн
Класичний капелюх Федора чорного кольору з полем 6см. Зроблена з фетру 100% шерсть.   Прикрашен капелюх репсовою стрічкою в колір капелюха. Капелюх имет традиційні три вм'ятини на тулье, дві з боків і одна зверху тулії. Поля рівні по краях прострочені. В середині по ..
900.грн
Базовано на 1 відгуках.
Класичний капелюх Федора Norman чорного коліру з полем 7см. Зроблен з фетру 100% шерсть. Прикрашен стрічкою з фетру в кольор капелюха. Тулія має традиційні три вм'ятини, дві з боків і одна зверху. Висота тулії 12см.   Поля рівні, дуже жорстки.  &nbs..
1,500.грн
Дуже красивий, капелюх Федора в с полем 8см. Зроблена з фетру 100% шерсть. Прикрашен капелюх французької репсовою стрічкою з невеликим бантиком. Деталі капелюха і прикрас пришиті. Капелюх имет традиційні три вм'ятини на тулье, дві з боків і одна зверху тулії. Поля рівні по краях ..
1,050.грн
Класичний капелюх чорного кольору з середніми полями і бежевим ремінцем з еко шкіри.   Зроблен з фетру - 100% шерсть.   Капелюх имет традиційні три вм'ятини на тулье, дві з боків і одна зверху. Поля рівні по краях прострочені. Усередині капелюха по конту..
750.грн
Капелюх з соломи раффі100%, легка з красивим плетінням. Поле- 8, 9, 10см. Розмір - всі розміри і є регулювання для зручної посадки. Надійно закриє Ваше обличчя і плечі від палючого сонця. Підходить і чоловікам і жінкам. Прикрашена ремінцем з еко шкіри. Ця капелюх зробить Ваш образ..
1,600.грн
Капелюх циліндр Джей Прикраса французька репсова стрічка. Капелюх відмінно тримає форму, щільний фетр.   Поля підвернути в верх, тулія зручна - глибока, циліндріческая 10см.   Розмір-59см не регулюється. ..
750.грн
Літній капелюх Sydney з натуральної сухої трави, в натуральному кольорі.   Модель універсальна, підійде для чоловіків і жінок.   Дуже популярна форма - Федори, поля довжиною -7см. рівні. ..
1,100.грн
Шляпка Канотьє "Boater" Поле 7см. Модний капелюх канотьє з соломки пшениці і чорною стрічкою.   Шита нитками, а не волосінню- це важливо!   Поле 7см рівне добре тримає форму. Зручна посадка капелюха.   Є зручне регулювання розміру.   ..
650.грн
Федора "Hat" зроблена з соломи Raffi, 100% - волокно пальми.   Красивий капелюх в двох кольорах. Прикрашен світлою стрічкою. Поле 7см. Висота тулії 10см.   Розмір 57см.59см, 60см. Є регулювання розміру.   Капелюх підійде як чоловікам так і жінкам.  ..
750.грн
Чоловічий  капелюх канотьє "Canotier" Солом'яний капелюх канотьє в Італійському стилі з плоскою тулією, поля рівні 5 см.   Прикрашена класичної репсовою стрічкою темно синій з червоним.   Такий солом'яний капелюх підійде для повседнесной прогулянок і формальних зуст..
1,200.грн
Базовано на 1 відгуках.
Капелюх казанок з фетру. Модель виполніна з натуральної вовни 100% (фетр)   Аксесуар лаконічного чорного кольору.   Тулія капелюха прикрашена репсовою стрічкою, чорного кольору.   Усередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посад..
1,100.грн
У Вас великий розмір: це не проблема, у нас є рішення.
 
Для людей, які мають великий розмір голови, ми можемо запропонувати різні капелюхи. У разі якщо ви не знайшли модель, яку шукаєте, ми можемо її виготовити.