Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Чоловічі ковбойські капелюхи
Відображати:
Сортування
Зручний і красивий солом'яний ковбойський капелюх Cowboy, з незвичайною формою тулії з двома вм'ятинами. Висота тулії - 11см, розмір поля - 10см. Капелюх прикрашений ремінцем з екошкіри. Носіть цей ковбойський капелюх з Вашими улюбленими джинсами і сорочкою на ґудзиках і стильними ко..
800.грн
Ковбойський капелюх Marrakesh - це стильна і смілива модель літнього сезону, яка стане незамінною частиною як жіночого, так і чоловічого гардеробу. Капелюх виготовлений з м'якої соломи рафія, добре пропускає повітря і захищає від сонячних променів. Один з різновидів класичної федори, відрізн..
850.грн
Стильний капелюх федора в гангстерському стилі. Розмір поля 8 см. Нова форма тульї, яка має висоту 12 см та три глибокі вм'ятини. Капелюх з натуральної вовни 100%, фетр щільний, добре тримає форму. Капелюх  оснащений стильним декором у вигляді ремінця з екошкіри та воще..
1,500.грн

Ковбойські капелюхи стають все більш популярними як предмет моди, а також як практична форма головних уборів для захисту від сонця. Ковбойський капелюх є визначальним предметом одягу для сильних чоловіків і справжніх ковбоїв.