Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Чоловічі фетрові капелюхи
Відображати:
Сортування
Шляпа котелок из фетра 100% шерсть. Прикрашений репсовою стрічкою.   Розмір 56-57см.   Дуже стильний капелюшок його можна поєднувати практично зі светром або пальто; з курткою і джинсами; з костюмом або сукнею; з шубою або навіть пуховиків!   ..
550.грн
Стильний, чорний капелюх канотье Galaxy з великим полями 9см. Універсальна модель підійде для чоловіків і жінок.   Додасть завершеності вашому образу. Це хороший подарунок для людини який любить капелюхи.   Робимо все розміри. Декор за вашим бажанням може бути змінений. ..
1,500.грн
Чорний фетровий капелюх Willie.   Модель Порк пай виготовлена ​​з фетру високої якості 100% шерсть.   Дуже популярна форма Порк пай з маленькими полями 4см. ..
1,100.грн
Класичний капелюх Федора темно-синього кольору з полем 7см. Зроблен з фетру 100% шерсть.   Прикрашен ремінцем з єко шкіри. Тулія має традиційні три вм'ятини, дві з боків і одна зверху .   Поля рівні, кроя обстрочени стрічкою з єко шкіри.   В..
1,700.грн
Frankie-це фетровий капелюх з крислатим полем. Він зроблен з 100% вовни (фетр).    Поле 9см, загнуте ввгору і прикрашено шнурком з єко замши.Тулія прикрашена ріменцем з єко шкіри.   Розмір 57см зі зручним регулюванням на гумці, можна зробити менше н..
1,700.грн
Класичний капелюх Федора чорного кольору з полем 6см. Зроблена з фетру 100% шерсть.   Прикрашен капелюх репсовою стрічкою в колір капелюха. Капелюх имет традиційні три вм'ятини на тулье, дві з боків і одна зверху тулії. Поля рівні по краях прострочені. В середині по ..
900.грн
Базовано на 1 відгуках.
Класичний капелюх Федора Norman чорного коліру з полем 7см. Зроблен з фетру 100% шерсть. Прикрашен стрічкою з фетру в кольор капелюха. Тулія має традиційні три вм'ятини, дві з боків і одна зверху. Висота тулії 12см.   Поля рівні, дуже жорстки.  &nbs..
1,500.грн
Дуже красивий, капелюх Федора в с полем 8см. Зроблена з фетру 100% шерсть. Прикрашен капелюх французької репсовою стрічкою з невеликим бантиком. Деталі капелюха і прикрас пришиті. Капелюх имет традиційні три вм'ятини на тулье, дві з боків і одна зверху тулії. Поля рівні по краях ..
1,050.грн
Strong-це фетровий капелюх з широкими полями. Це фетровий капелюх з 100% вовни (фетр) з дуже жорсткими полями, яка буде тримати форму.   Носіть цей капелюх без декору в стілі мінімалізм або ви можете окремо замовити декор, стрічка репсова, шкіряний ремінець, ланцюжок..
1,300.грн
Класичний капелюх чорного кольору з середніми полями і бежевим ремінцем з еко шкіри.   Зроблен з фетру - 100% шерсть.   Капелюх имет традиційні три вм'ятини на тулье, дві з боків і одна зверху. Поля рівні по краях прострочені. Усередині капелюха по конту..
750.грн
Капелюх циліндр Джей Прикраса французька репсова стрічка. Капелюх відмінно тримає форму, щільний фетр.   Поля підвернути в верх, тулія зручна - глибока, циліндріческая 10см.   Розмір-59см не регулюється. ..
750.грн
Кепка Billi виготовлена з фетру - 100% вовна. Глибока тулія кепки прикрашена застібкою блискавкою, яка розстібається. Козирок прямий. Відмінно підійде для тих, хто полюбляє спортивний стиль. Розмір 57см зі зручним регулюванням. ..
1,050.грн
Красива фетрова кепка з козирком із екошкіри. Виглядає красиво і дорого. ..
1,050.грн
Капелюх Федора в класичному стилі прикрашен репсовою стрічкою і красивим пером, його легко можна прибрати. Капелюшок підійде як чоловікам так і жінкам. Розмір капелюшка 57см. але є регулювання за допомогою її ви можете зробити розмір менше. ..
800.грн
Базовано на 1 відгуках.
Класичний капелюх Трілбі з полем 4см. з трьома вм'ятинами на тулье. Капелюх з натуральної вовни 100%, фетр щільний, добре держут форму, тулія висотою 11 см. Створен з високоякісного фетру, прикрашена широкої репсовою стрічкою. Цей капелюх підійде до будь-якого костюма або пальто, ..
850.грн
Базовано на 1 відгуках.
Капелюх казанок з фетру. Модель виполніна з натуральної вовни 100% (фетр)   Аксесуар лаконічного чорного кольору.   Тулія капелюха прикрашена репсовою стрічкою, чорного кольору.   Усередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посад..
1,100.грн
Фетровий Трілбі. Модель виполніна з натуральної вовни 100% (фетр)   Аксесуар лаконічного чорного кольору.   Тулію прикрашає вишивка шовковою ниткою і ващений шнурок.   Усередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посадки. Підбирає..
950.грн
Капелюх з фетру - класична Федора для неї характерна тулія з трьома вм'ятинами - дві з боків і одна зверху. Поля шириною 5 см. Щільні, добре тримає форму, тулія висотою 12 см. Створена з високоякісного фетру, прикрашена широкої репсовою стрічкою. Розмір капелюшки 57см без регулюва..
800.грн
Стильний капелюх федора в гангстерському стилі. Розмір поля 8 см. Нова форма тульї, яка має висоту 12 см та три глибокі вм'ятини. Капелюх з натуральної вовни 100%, фетр щільний, добре тримає форму. Капелюх  оснащений стильним декором у вигляді ремінця з екошкіри та воще..
1,500.грн
Капелюх Федора з короткими полями для привабливого образу!   Цей капелюх поєднує стиль і функції головного убору для частого носіння!   Дизайн цього капелюха - один з найбільш модних трендів.   За рахунок невеликих полів ця модель має багато варіантів носінн..
1,050.грн
Фетрова Федора з ремінцем зі єко шкіри. Модель з натуральної вовни 100% (фетр) зеленого кольору.   Акуратний ремінець коричневого кольору прикрашає тулію головного убору.   Головний убір підбирається за розміром і відповідає окружності голови.   Tулья 11см. ..
1,050.грн
Класичний капелюх Трілбі з полем 4см. з трьома вм'ятинами на тулье. Виготовлен капелюх з натуральної вовни 100%, фетр щільний, добре держут форму, тулія висотою 11 см. Усередині капелюха є підкладка в колір стрічки. Капелюх з регулюванням розміру, можна зменшити на 2-а розмі..
980.грн

Незалежно від сонця або дощу - чоловічі фетрові капелюхи від Makin можуть витримувати всілякі погодні умови, не втрачаючи при цьому своєї якості. Візьміть фетровий капелюх сьогодні, надійний аксесуар на цілий рік!