Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Поля
Колір
Розмір
Ціна

Чоловічі капелюхи великих розмірів
Відображати:
Сортування
Чорний фетровий капелюх Willie виготовлений ​​з фетру високої якості 100% вовна. Дуже популярна форма порк пай з маленькими полями 4см. Виглядає дуже красиво. Він не тільки зігріє Вас у холодну погоду, але і прикрасить Ваш повсякденний образ. Це універсальна модель жіночого і чолові..
1,200.грн
Класичний капелюх федора Edward темно-синього кольору виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна.  Тулія має традиційні три вм'ятини, дві з боків і одна зверху, розмір поля - 7см, рівні, краї обстрочені стрічкою з екошкіри. Тулія прикрашена ремінц..
1,700.грн
Класичний капелюх федора Norman чорного коліру з полем 7см. Зроблений з фетру 100% вовна. Прикрашений стрічкою з фетру в колір капелюха. Тулія має традиційні три вм'ятини, дві з боків і одна зверху. Висота тулії - 12см. Поля рівні, дуже жорсткі. Всередині капелюха знаходитьс..
2,500.грн
Капелюх федора William виготовлений із соломи рафія, дуже легкий, з красивим плетінням. Поле - 8 см, 9 см,10см. Є регулювання для зручної посадки. Надійно закриє Ваше обличчя і плечі від палючого сонця. Підходить і чоловікам і жінкам. Прикрашена ремінцем з екошкіри. Цей капелюх зроби..
1,600.грн
Капелюх федора сафарі Prestige виготовлений з м'якої соломи рафія. Тулія в'язана гачком, а поля зроблені щільним плетінням і відмінно тримають форму. Капелюх прикрашений ремінцем із екошкіри. Розмір поля - 7см, висота тулії - 9 см. Внутрішня стрічка капелюха виконана з бавовняної тканини з р..
850.грн
Солом'яний капелюх канотьє Boater виготовлений з пшеничної соломи.Відмінна якість та гарне плетіння. Добре тримає форму, має рівні поля. Розмір поля - 7см. Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Всередині капелюха знаходиться бавовняна стрічка для регулювання розміру і на форму капелюшка це н..
650.грн
Федора "Hat" зроблена із соломи рафія, 100% - волокно пальми. Красивий капелюх у двох кольорах. Прикрашений світлою стрічкою. Розмір поля - 7см, висота тулії - 10см. Розмір 57см, 59см, 60см. Є регулювання розміру. Капелюх підійде як чоловікам так і жінкам. У цьому капелюсі Ви буде..
850.грн
Капелюх канотьє Canotier  виготовлений із пшеничної соломи в італійському стилі. Капелюх представлений у молочному кольорі з дуже красивим плетінням соломи. Прикрашений яскравою репсовою стрічкою. Розмір поля - 5 см, висота тулії - 8 см. Капелюшок підходить для міста, для пляжу і формальних ..
1,200.грн
Базовано на 1 відгуках.
Стильний, чорний капелюх канотьє Galaxy з великим полем - 9см. Універсальна модель підійде для чоловіків і жінок.   Додасть завершеності Вашому образу. Це хороший подарунок для людини, яка любить капелюхи.   Робимо всі розміри. Декор за Вашим бажанням може бути змінений...
2,500.грн
Капелюх казанок Bailey виготовлений з високоякісного фетру, вовна 100%. Аксесуар лаконічного чорного кольору. Тулія капелюха прикрашена чорною репсовою стрічкою. Всередині головного убору м'яка бавовняна стрічка по колу для комфортної посадки. Підбирається відповідно до розміру голови. ..
1,200.грн

У Вас великий розмір голови? Це не проблема - у нас є рішення.

Для людей, які мають великий розмір голови, ми можемо запропонувати різні капелюхи. У разі,  якщо Ви не знайшли модель, яку шукаєте, ми можемо її виготовити.