Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Kолекції
Відображати:
Сортування
Капелюх Elli. Виглядає дуже привабливо.   Розмір капелюшки 57см є зручне регулювання, можна зробити менше і на форму не впливає. ..
450.грн
Цій капелюшок дуже красивий і зручний. Він для жінок які люблять виглядати дорого! Канотьє зроблено з супер дрібної, соломи пшениці. Дуже зручна тулія і рівні поля. Що б ви не одягнули, капелюшок буде яскравим і превлекательний елементом вашого наряду.   Розмір: 56-57см. є регулюванн..
1,100.грн
Кепі Gras має не глибоку, м'яку тулію і невеликий козирок який надає елегантність цієї кепі.   Якщо ви не знайшли для себе кепі, ми із задоволенням виготовимо її для вас.   ..
850.грн
Кепі Kartyz має глибоку, м'яку тулію і невеликий козирок, який надає елегантність цієї кепі.   Якщо ви не знайшли для себе кепі, ми із задоволенням виготовимо її для вас.   ..
500.грн
Кепка ilil має глибоку, м'яку тулію з бавовняної, однатонной тканини. Великий козирок який добре закриває обличчя від сонця.   Якщо ви не знайшли для себе головний убір, ми із задоволенням виготовимо її для вас капелюх по фото.   ..
650.грн
Кепі lion має не глибоку, м'яку тулію і невеликий козирок який надає елегантність цієї кепі.   Якщо ви не знайшли для себе кепі, ми із задоволенням виготовимо її для вас.   ..
850.грн
Кепі Milan має не глибоку, м'яку тулію і невеликий козирок, який надає елегантність цієї кепі.   Якщо ви не знайшли для себе кепі, ми із задоволенням виготовимо її для вас.   ..
850.грн
Кепі - Картуз Nim має не глибоку, м'яку тулію і невеликий козирок, який надає елегантність цієї кепі.   Якщо ви не знайшли для себе кепі, ми із задоволенням виготовимо її для вас.   ..
550.грн
Кепі Versal має не глибоку, м'яку тулію і невеликий козирок, який надає елегантність цієї кепі.   Якщо ви не знайшли для себе кепі, ми із задоволенням виготовимо її для вас.    ..
900.грн
Кепка з фетру - 100% шерсть.   Глибока тулія кепки прикрашена застібкою блискавка, яка розстібається. Козирок прямий.   Відмінно підійде для тих хто любить спортивний стиль.   Розмір 57см зі зручним регулюванням. ..
1,050.грн
Красива фетровий кепка з козирком з еко шкіри. Виглядає красиво і дорого ..
1,050.грн
Стильна м'який капелюх з вовни. Виглядає дуже красиво.   Розмір капелюшки 57см є зручне регулювання, можна зробити менше і на форму капелюхи на впливає. ..
450.грн
Капелюх Loran з большим полем, виготовлена з натуральної соломи пшеници. Поля у капелюха оброблені репсовою стрічкою.   ширина поля 13см. висота тулії 11см. розмір 57см. є регулювання, яка дозволяє зробити капелюшок меншого розміру. прикраса - репсовий стрічка.  ..
900.грн
Капелюх у формі дзвоника з високою тулією з натуральної та чорної соломи, зшитою вручну.   Дуже добре підходить для жінок і дівчат в сонячні літні дні і завжди буде тримати вас в моді.   тулія: 9см. поля: 13см. розмір: 57см з регулюванням (під замовлення робимо в..
1,800.грн
Канотьє Natural Красиве плетіння середньої товщини соломи. Зручна глибока тулія 8см. Поле-5см. Капелюшок підходить для міста і для пляжу. Розмір 57см. з регулюванням розміру, робиться менше і на форму капелюха не впливає.    ..
475.грн
Солом'яний капелюх Retro з яскравою стрічкою і з латками на поле.   висота тулії 11см. поля 7см розмір 56см. прикраса - бавовняна стрічка і заплатки на поле.     ..
1,150.грн
Капелюх Федора з короткими полями для привабливого образу!   Цей капелюх поєднує стиль і функції головного убору для частого носіння!   Дизайн цього капелюха - один з найбільш модних трендів.   За рахунок невеликих полів ця модель має багато варіантів носінн..
1,050.грн

В цьому розділі предствлений всі наші ексклюзивні колекції.