Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Косинка
Колір
Розмір
Декор
Ціна

Капелюхи дитячі
Відображати:
Сортування
Капелюх Porkpie Bery з 100% вовни   Модний капелюшок Porkie з невеликими полями піднятими вгору, на коронці поглиблення по всьому діаметру, прикрашен репсовою стрічкою. Капелюшок унісекс підійде як хлопчикам так і дівчаткам. Розмір капелюшки 54-56см. ..
880.грн
Helga- елегантний капелюшок для юної леді. Виготовлена ​​з натуральної соломи пшениці, красивого плетіння. Поле 7см, край поля загнутий вгору. Відмінно захистить обличчя від сонця, а довгі стрічки-зав'язки утримають капелюшок навіть при сильному вітрі. Прогулянка ..
1,000.грн
Шляпа котелок из фетра 100% шерсть. Прикрашений репсовою стрічкою.   Розмір 56-57см.   Дуже стильний капелюшок його можна поєднувати практично зі светром або пальто; з курткою і джинсами; з костюмом або сукнею; з шубою або навіть пуховиків!   ..
550.грн
Класичний казанок Joe - відомий фасон чоловічого головного убору з часів Чарлі Чапліна. Казанок стає все більш популярним в наші дні. Головний убір виконаний з 100% фетру.   Виготовимо для Вас капелюх за індивідуальним замовленням!   ..
580.грн
Канотьє Stefanie чорного кольору зроблено з фетру 100% шерсть.   Капелюшок відмінно тримає форму, в середині оксамитова підкладка. Прикрашен оксамитовою стрічкою ,чорними перлинами Swarovski.   Розмір 56-57см. Є регулювання розміру. Тулія зручної форми, висота ..
1,700.грн
Цей капелюшок для милої панночки. Він прикрашен довгими стрічками-зав'язками. При бажанні можна додати квіти і дорогоцінне каміння.   Капелюшок прекрасно захистить юну головку від сонця, а довгі стрічки утримають нього при сильному вітрі. Носіть з довгими сукнями в віктор..
950.грн
Федора з соломи "Aidan" Капелюх з невеликими синіми полями і тульей з соломи Рафф. Він відмінно защет ваше обличчя від сонця. Відмінна якість. Розмір 59см. є регулювання розміру (тобто можна зробити капелюх на один або два розміри менше).   ..
550.грн
Аделія- це дуже жорсткий жіночий фетровий капелюх з маленькими полями. Цю модель капелюха називають «канотьє» з плоским денцем тулії.   Аделія- це універсальний аксесуар, який зробить твій образ завершеним.   Розмір 56см. зі зручним регулюванням і м'якою внутрішнь..
1,550.грн
Grace-жіночі капелюхи в вікторіанському стилі з натуральної соломи.   Підходить для міста і для пляжу.   Ці нові капелюхи -  які можна носити без декору ,або додати стрічки, квіти, перлини.   Довгі стрічки-зав'язки утримають капелюх..
950.грн
Капелюшок Казанок "Happy" з натуральної соломи Raffi (волокно пальми) з полями в верх.   Цей меленький, привабливий капелюшок прикрашен атласною зеленою стрічкою. Відмінно сидить. Розмір 52см є регулювання. ..
420.грн
Літній капелюх канотьє Jackie - це популярна і всіма улюблена модель цього сезону. Капелюх виготовлений ​​з пшеничної соломи, і завдяки невеликим полям - 5 см, і тулії - 8 см гармонійно поєднується з літніми повсякденними луками.Також канотьє Jackie прекрасно комбінується з денім..
650.грн
Літній капелюх канотье Natural - це популярна та всіма улюблена модель цього сезону. Капелюх виготовлений ​​з пшеничної соломи, і завдяки невеликим полям - 5 см, і тулії - 8 см гармонійно поєднується з літніми повсякденними луками. Капелюх прикрашений косинкою з бавовняної тканини..
750.грн
Літній капелюх канотьє Orange - це популярна та всіма улюблена модель цього сезону. Капелюх виготовлений ​​з пшеничної соломи, і завдяки невеликим полям - 5 см, і тулії - 8 см гармонійно поєднується з літніми повсякденними луками. Капелюх прикрашений стрічкою з бавовняної тканини,..
650.грн
Літній капелюх Jazz з натурального пальмового волокна. Дуже легкий, зручний, хороший захист від палючого сонця.   Дуже популярна форма у вигляді Порк пай з маленькими полями 4см.     ..
650.грн
Капелюх Федора в класичному стилі прикрашен репсовою стрічкою і красивим пером, його легко можна прибрати. Капелюшок підійде як чоловікам так і жінкам. Розмір капелюшка 57см. але є регулювання за допомогою її ви можете зробити розмір менше. ..
800.грн
Базовано на 1 відгуках.
Допоможіть своїй дитині відчути себе затишно і виглядати чудово в капелюсі.
Комбінуйте капелюх з парою футболок і джинсів, і ваша дитина буде виглядати модно.