Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Косинка
Колір
Розмір
Декор
Ціна

Капелюхи дитячі
Відображати:
Сортування
Створити життєрадісний і прекрасний образ можна за допомогою мініатюрного капелюшка - ток Lesley. Він ідеальний для того, щоб розкрити свою чарівність, жіночність і м'якість, а також підкреслити стильні наряди за допомогою базового кольору капучіно. Капелюх - ток Lesley виготовлений з натурал..
1,750.грн
Секрет Вашої чарівності - в цьому милому капелюшку Madlen, адже стан, в якому Ви будете знаходитись надівши його, порівняний з гормоном щастя. А щастя жінки видно по очах, які, без сумніву, сяятимуть набагато яскравіше. Капелюшок - ток Madlen виготовлений з натурального фетру, висока якість -..
1,750.грн
Капелюшок - ток Souffle виготовлений з натурального фетру високї якісті - 100% вовна. Прекрасно тримається на голові завдяки капелюшковій резинці, що забезпечує комфортне прилягання. Капелюшок Souffle неодмінно створить настрій і жіночний образ. Він ідеально виглядає на урочистих за..
1,850.грн
Капелюшок - ток Zara - це розкішна краса, яка ідеально підійде до будь-якого романтичного образу, а також підкреслить внутрішнє відчуття власниці цього шедевра. Капелюшок виготовлений з натурального фетру в рожевому кольорі. Прекрасно тримається на голові завдяки капелюшковій резинці, що забе..
2,100.грн
Капелюх Porkpie Bery виготовлений з фетру, відмінна якість - 100% вовна. Модний капелюшок Porkie з невеликими полями піднятими вгору, на коронці поглиблення по всьому діаметру, прикрашений репсовою стрічкою. Капелюшок підійде як хлопчикам так і дівчаткам. Розмір капелюшки 54-56см. ..
1,080.грн
Модель Helga це елегантний капелюшок для юної леді. Виготовлений ​​з натуральної пшеничної соломи дуже  красивого плетіння. Розмір поля -  7см, край поля загнутий вгору. Відмінно захистить обличчя від сонця, а довгі стрічки-зав'язки утримають капелюшок навіть при сильном..
1,150.грн
Канотьє Stefanie чорного кольору виготовлено з фетру - 100% вовна. Капелюшок відмінно тримає форму,  Розмір поля - 7 см, висота тулії - 8 см. Нижня частина поля оброблена оксамитовою тканиною, а краї поля оздоблені репсовою стрічкою. Тулія капелюха прикрашена оксамитовою стрічко..
2,500.грн
Дитячий капелюх капор Sweet  виготовлений із пшеничної соломи. Цей капелюшок для милої панночки. Він прикрашений довгими стрічками-зав'язками. При бажанні можна додати квіти і дорогоцінне каміння. Капелюшок прекрасно захистить юну головку від сонця, а довгі стрічки утримають при сильному віт..
1,250.грн
Літня федора Alabama з соломи Тойо - це ідеальний головний убір, який зробить будь-який вибраний Вами лук унікальним і цікавим. Капелюх представлений в молочному кольорі, тому ідеально гармоніює з різними відтінками в одязі. Федора Alabama прекрасна для подорожей, для яскравих фотосесій, для прог..
2,800.грн
Літня федора Boston - це ідеальний капелюх для створення упевненого, стильного і незалежного образу. Капелюх виготовлений з екологічно чистої соломи Тойо в молочному кольорі. Він прекрасно пропускає повітря і захищає від жаркого літнього сонця. Розмір поля - 8 см, висота тулії - 9 см Внутрішня ст..
2,800.грн
Літня федора Florida - це капелюх з характером. Усередині Ви можете бути сильною та незалежною, а зовні ніжною і романтичною. Капелюх виготовлений з екологічно чистої соломи Тойо в молочному кольорі. Він прекрасно пропускає повітря і захищає від спекотного літнього сонця. Розмір поля - 7 см, висо..
2,800.грн
Модель Аделія - це дуже жорсткий жіночий фетровий капелюх з маленькими полями. Цю модель капелюха називають «канотьє» з плоским денцем тулії. Аделія - це універсальний аксесуар, який зробить Ваш образ завершеним. Капелюх виконаний в красивому ніжному молочному кольорі. Всередині капелю..
1,550.грн
Капелюх-капор Grace - це жіночий капелюх у вікторіанському стилі з натуральної пшеничної соломи. Підходить для міста і для пляжу. Цей капелюх можна носити без декору або додати стрічки, квіти, перлини. Довгі стрічки-зав'язки утримають капелюх  при сильному вітрі. ..
1,150.грн
Капелюх-ток Eliza зроблена з фетру - 100% вовна. Цей чарівний капелюх створено для особливих та урочистих подій. Прикрашена стрічкою з фетру. Капелюшок тримається на голові за допомогою капелюшковій резинці, що забезпечує щільне і комфортне прилягання. За Вашим бажанням..
1,750.грн
Літній капелюх канотьє Jackie - це популярна і всіма улюблена модель цього сезону. Капелюх виготовлений ​​з пшеничної соломи, і завдяки невеликим полям - 5 см, і тулії - 8 см гармонійно поєднується з літніми повсякденними луками.Також канотьє Jackie прекрасно комбінується з денім..
850.грн
Літній капелюх канотье Natural - це популярна та всіма улюблена модель цього сезону. Капелюх виготовлений ​​з пшеничної соломи, і завдяки невеликим полям - 5 см, і тулії - 8 см гармонійно поєднується з літніми повсякденними луками. Капелюх прикрашений косинкою з бавовняної тканини..
1,050.грн
Літній капелюх канотьє Orange - це популярна та всіма улюблена модель цього сезону. Капелюх виготовлений ​​з пшеничної соломи, і завдяки невеликим полям - 5 см, і тулії - 8 см гармонійно поєднується з літніми повсякденними луками. Капелюх прикрашений стрічкою з бавовняної тканини,..
950.грн
Літній капелюх Jazz з натурального пальмового волокна. Дуже легкий, зручний, хороший захист від палючого сонця. Дуже популярна форма у вигляді порк пай з маленькими полями. Розмір поля - 4 см. Капелюх прикрашений чорною репсовою стрічкою.     ..
950.грн
Федора Barbados - це стильний і комфортний капелюх як для подорожей, так і для міста. Виготовлений з натуральної соломи Бао, добре тримає форму, поля - щільні і рівні. Тулія зручна та глибока, має три традиційні вм'ятини - одна згори і дві з боків. Розмір поля - 5 см,  Внутрішня стрічка капе..
2,500.грн
Федора Granada - це ідеальний капелюх для створення стильного і незалежного образу. Капелюх виготовлений з натуральної соломи сизаль, небесно - блакитного кольору, тому цей капелюх можуть носити і дівчата, і молоді люди, і навіть діти. Не дивлячись на те, що федора - це класика серед капелюхів, с..
2,500.грн
Капелюх трілбі Dallas - це різновид класичної федори, але з більш меншими полями. Для нього також характерна тулія з трьома вм'ятинами - дві з боків і одна згори. Трілбі Dallas це універсальний, легкий і дихаючий капелюх, ідеальний аксесуар для пляжу, піших прогулянок, пікніків, походів і романти..
850.грн
Капелюх трілбі Sunrise - це різновид класичної федори, але з меншими полями. Для неї також характерна тулія з трьома вм'ятинами - дві з боків і одна зверху. Трілбі Sunrise це універсальний, легкий і дихаючий капелюх. У ньому так і хочеться відправитись у подорож, бажано на сонячну Мадейру, в ньом..
850.грн

Допоможіть своїй дитині відчути себе затишно і виглядати чудово в капелюсі. Комбінуйте капелюх з парою футболок і джинсів, і Ваша дитина буде виглядати модно.