Категорії
Тип
Стать
Сезон
Cклад
Декор
Колір
Розмір
Ціна

Дитячі берети
Відображати:
Сортування
Створити життєрадісний і прекрасний образ можна за допомогою мініатюрного капелюшка - ток Lesley. Він ідеальний для того, щоб розкрити свою чарівність, жіночність і м'якість, а також підкреслити стильні наряди за допомогою базового кольору капучіно. Капелюх - ток Lesley виготовлений з натурал..
1,725.грн
Секрет Вашої чарівності - в цьому милому капелюшку Madlen, адже стан, в якому Ви будете знаходитись надівши його, порівняний з гормоном щастя. А щастя жінки видно по очах, які, без сумніву, сяятимуть набагато яскравіше. Капелюшок - ток Madlen виготовлений з натурального фетру, висока якість -..
1,725.грн
Капелюшок - ток Zara - це розкішна краса, яка ідеально підійде до будь-якого романтичного образу, а також підкреслить внутрішнє відчуття власниці цього шедевра. Капелюшок виготовлений з натурального фетру в рожевому кольорі. Прекрасно тримається на голові завдяки капелюшковій резинці, що забе..
2,100.грн
Класичний берет виготовлений з 100% шерсті. Це відмінний зимовий модний аксесуар, ідеально підходить для того, щоб зігріти Вас в холодні дні. Його м'яка і еластична текстура забезпечує зручну посадку. Догляд за беретом: Крок 1 Щітка з жорсткою щетиною для одягу, щоб видалити пил, пух ..
850.грн
Базовано на 3 відгуках.
Один з найпопулярніших головних уборів - це французький берет з брошкою із перлів.   Відмінна якість берета з фетру -100% вовна.   Виглядає дуже дорого і красиво. ..
950.грн

Берет - це те, що потрібно Вашому малюку, щоб залишатися стильним і модним. Берет легко поєднується з різним стилем одягу. Він не вимагає особливого догляду, його легко чистити.