10 причин вибрати у нас

Приготували для вас 10 причин по яким купити капелюх, будь-які інші головні убори та аксесуари буде найзручніше у нас:

 

1) Ретельно відстежуємо якість на всіх етапах виробництва. Вирішивши купити головні убори у нас, ви можете цілком і повністю впевнені бути в тому, що стаєте власником якісної речі.
 
2) Прийнятна ціна. Продумана цінова політика дозволяє залучати все нових клієнтів, які, зробивши першу покупку, приходять до нас знову і знову.


3) Модний асортимент. Ми уважно стежимо за всіма світовими, модними тенденціями і віяннями - відвідуємо виставки і покази, консультуємося з модними дизайнерами. Тому придбати у нас чоловічі та жіночі головні убори - це значить бути стильним сучасним людиною, яка прагне йти в ногу з часом і не втрачати свою індивідуальність.
 

4) Мы производим нестандартные изделия по вашим размерам. 
 

5) Швидкість виконання вашого замовлення Вас приємно здивує! Ми працюємо з кращими транспортними компаніями і не затягуємо з відправкою товару. Тому вже в найближчі дні з моменту замовлення, ваша капелюх будуть у вас!
 
6) Якісна упаковка. Кожну одиницю товару ми дбайливо пакуємо в підходящу коробку для капелюхів, яка дозволить забезпечити повний захист при транспортуванні.
 
7) 14 днів на повернення! Якщо, замовивши у нас жіночі або чоловічі головні убори, ви промахнулися з вибором, то ми приймемо товар назад без проблем!
 
8) Товар в наявність! Вся продукція, представлена ​​на сайті, дійсно є у нас і ми готові відправити вам її найближчим часом.
 
9) довозять замовлений Вами товар до транспортної компанії - безкоштовно!
 
10) Можливість самовивозу. Для максимальної зручності клієнтів ми відкрили шоу-рум. Тут ви зможете поміряти і придбати вподобані модель.